Doposażenie w kamerę jazdy wstecz

Doposażenie w kamerę jazdy wstecz

Polecamy dołożenie kamery cofania do swojego auta gdyż znacząco wspomaga ona parkowanie oraz jest bardzo użyteczną funkcją w codziennym użytkowaniu auta. Po montażu kamery mamy możliwość nie tylko monitorowania tylnej części pojazdu lecz system ten posiada również funkcję graficznego ostrzegania o strojących przeszkodach oraz oraz linie wyznaczające tor jazdy wstecz pojazdu.

Więcej szczegółów o montażu i funkcji kamery jazdy wstecz w odnośniku poniżej.

Zaczynamy jak zawsze od podłączenia auta oryginalnym złączem diagnostycznym ICOM i wykonujemy test pod kątem błędów każdego sterownika w aucie.

Dopisaliśmy do wyposażenia opcję S3AG czyli kamera jazdy wstecz. Zakodowaliśmy sterowniki w pojeździe pod zmienione wyposażenie. Od tej pory wszystkie moduły w samochodzie wiedzą że auto jest wyposażone w system kamery cofania.

W system ten można doposażyć pojazd tylko z dużą nawigacją Professional. Do montażu potrzebujemy następujące części:

-kamera cofania

-nowa osłona przycisku zamykania tylnej klapy z miejscem na kamere

-sterownik TRSVC

-okablowanie (ze sterownika do jednostki nawigacji, drugi ze sterownika do kamery cofania w tylnej klapie, trzecia instalacja to zasilanie modułu)

Oczywiście posiadamy wszystkie potrzebne części i zapraszamy na montaż u siebie takiego systemu. Wszystko na oryginalnych częściach BMW. W kamerę można doposażyć praktycznie każdy model serii F o której mowa w tym artykule. Prezentowane zdjęcia przedstawiają nasz montaż w BMW F30.

Koszt montażu systemu kamery cofania ustalany indywidualnie telefonicznie lub drogą elektroniczną e-mail.

Zapraszamy do kontaktu i wizytę u nas!

Galeria zdjęć z montażu kamery w BMW F30:

211

227

203